Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

24 detsember 2015 - jõulumõtisklus 23.12.2015 22:24 #457

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 33
Paar päeva tagasi viskasin pilgu peale müügikohale nimega rongid.ee. Kõiki mudelraudteega seotud pakkumisi ei vaadanudki, aga need, mida vaatasin, pälvisid tähelepanu küll. Väga palju oli igas jaotuses mudeleid, mille juures ilutses kiri "Välja müüdud". Meie foorumlased ja minu telefoni- ja kirjatuttavad kokku nii palju küll ära osta ei suudaks. Järelikult on tegelejate hulk märksa suurem, kui me teame. Usun, et paljud neist on veebilehe ja foorumi lugejad. Mis peaks olema põhjus, et nad meiega liituksid?

Ühe põhjuse saan ma anda juurde siis, kui veebilehe uue versiooni valmis saan. Aga veel?. Võib-olla astub keegi ligi ka seoses moodulraudteega, mida praegu arutame ja arendada plaanime. Eks nad jälgi ka seda, et mida ja kuidas me arutame. Kaasfoorumlase soov aidata kaasa mooduliehitusele tõi endaga arutelu foorumlaste kohustuste teemal. Tegelikult on nii, et mingeid füüsilisi kohustusi (raha ja töö) foorumites osalemine endaga kaasa tuua ei tohi. Seltsid, klubid ja ühingud on need, mis luuakse mingi konkreetse eesmärgi saavutamiseks. Liikmeks astumisel on juba eelnevalt teada, et igale ühele tulevad ka mingid kohustused. Foorumi registreeritud kasutajaks astudes on ette teada, et mingeid kohustusi ei tule.

Lõpuni läbimõtlemata ettepanekud ja ka väikesed möödarääkimised käivad asja juurde ja mingit põhjust halvasti arvata ei ole. Vaatenurkade erinevus ei peal olema sõda, vaid võimalus ühiseid asju igakülgselt vaagida. Nii nagu päkapikud käivad lapsi akna taga piilumas, nii vaatavad tähelepanelikult meie arutelusid ka registreerimata külalised. Ka oskus arutada ja paljusid rahuldava tulemuseni jõuda võib meile mõne foorumlase juurde tuua.

Soovin kõigile, keda tunnen, aga ka neile, kes veel ennast tutvustanud ei ole, mõnusat pühade aega (neid on piisavalt). Jõulurahu rongimeestele soovida pole ilus, sest nagu olen näinud, on nende tegevus surfamisel ja postitamisel eriti aktiivne. Õige kah, palju sa ikka süüa jõuad ja vanu filme veelkord üle vaatad.

Rongimees Einar.
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.173 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum