Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

10 märts 2021 - robotite mäss jm 09.03.2021 22:50 #2007

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 37
Pühapäeva õhtul panin üles järjekordse loo oma HOe teemal ja foorum toimis tõrgeteta. Seejärel lubasin tarkvaral ära teha ka saabunud uuendused. Paar päeva hiljem selgus, et midagi on uuenduse käigus sassi läinud ja foorumi artiklid pole kätte saadavad. Et sassi läks just tasuline osa foorumi tarkvarast, on eriti tähelepanuväärne. Praegu on üleval ajutine (või väheke kauem) mingi tasuta kujundus. Tuleb ära kannatada, sest tarkvara loojate töötuppa meie sisse ei pääse.

Kauaoodatud lukkupanek on siis kohe kätte jõudmas ja mina võin raporteerida täielikust valmisolekust. Maketi ehitamiseks vajalike asjade ostmisega alustasin juba oktoobris ja täna tegin ära 2 viimast poe külastust. Kõik esmavajalik on olemas sh ka aeg. Homme teen pilliõpetajana ära veel mõned kontakttunnid (individuaalõpe on homme veel lubatud) ja siis tulebki viiruse-nimeline nokitsemise puhkus  (lisaks maketile saab ju ilusa ilmaga ka õunaaias üht teist ära teha). 

Rongimees Einar  
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

10 märts 2021 - robotite mäss jm 11.03.2021 15:15 #2010

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 37
Nagu näete, on robotite mäss lõppenud ja kui proovite ise uut postitust teha, siis on aken, mis avaneb, palju mõistlikum. Lõpp hea, kõik hea.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.051 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum