Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

6 jaanuar 2015 - Peeter Klausi mälestuseks 05.01.2015 22:47 #205

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 33
Tere sõbrad. Seekord pean tooma Teieni kurva uudise. Oma eelmises sõnavõtus (25 detsembril) tutvustasin ja tänasin nimeliselt oma toetajaid. Esimene selles reas oli Peeter Klaus (1955 - 2014). Siis ma veel ei teadnud, et teda ei ole juba üle kuu aja meie hulgas.

Ise sain Peetri lahkumisest teada alles 31 detsembri pärastlõunal, kui kohtusin juhuslikult ühe Peetrile väga lähedase inimesega. Teadsin, et detsembri keskele oli Peetrile pandud kinni aeg südameoperatsiooniks ja loomulikult oli kohtumisel minu esimene küsimus - "Kuidas Peetril läheb". Siis saingi teada, et tema hing lahkus juba 23 novembril. Ma ei olnud selliseks uudiseks valmis, seda enam, et veel novembri keskel olime kirjavahetuses. Vaatasin kodus järele - viimase kirja saatis ta mulle 21 novembril ja arutles maketide teemal. Kõik käis siis nii ruttu...

Ütlen ausalt, ootasin tema paranemist ja siis pidime ka üle pika aja jutuajamiseks kokku saama. Vaatasin foorumiga liitujate nimekirja täienemist ja olin natuke kurbki, et tema end veel kirja pole pannud.

Tänan saatust, et mind Peetriga kokku viis - kahju ainult, et see aeg nii lühikeseks jäi.

Peetri maketti ja kogu võite näha Galeriis nime "Auruveduri" makett all.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.186 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum