Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA: Piilumine jm oluline (9. juuli 2019)

Piilumine jm oluline (9. juuli 2019) 08.07.2019 21:28 #1614

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 32
Tere.

Loodan, et olete juba piilumistee uuele kodulehele üles leidnud. Kui ei, siis link asub avalehel minu tavalises jutunurgas ja punaselt kirjutatud (et mööda ei vaataks).

Uuele lehele sai nüüd üles ka "Rongimehe blogi", mille kaudu annan teada uudiseid ja viimaseid üleslaadimisi. Esimene lugu on aga täielikult pühendatud uuel lehe ehitamise hetkeseisule.

Kuidas laheneb foorumi vahetamine (täielikult uus või postituste üle toomisega), selgub mõne aja pärast, aga see aeg on juba päris lähedal. Igaks juhuks kergendasin praegust foorumit ja kustutasin ära kõik oma HOe-ga ja Faller-Car-Systemiga seotud lood. Põhjus on lihtne - need on uuel lehel olemas iseseisvate lugudena ja topelt pole ju vaja. Pealegi - vastukaja need teemad ei leidnud.

Uue lehe Avalehel on alamleht Rongimeeste Eesti (poed, näitused jm). Üks looke on pühendatud ka Tunturi õnnelikult lõppenud rongijamale. Hea lõpuga loost võib ju ka nii kirjutada! Üht-teist on sellele lehele veel plaanis, aga iga asi omal ajal ehk siis mitu tähtsamat asja tuleb veel enne korda ajada.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Piilumine jm oluline (9. juuli 2019) 10.07.2019 20:00 #1615

• tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Sind on tänatud: 48
Äkki me aitame Eesti veerem/Mudelid õigete piltidega.
GE veeremi fänn

Piilumine jm oluline (9. juuli 2019) 16.07.2019 21:07 #1616

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 32
Ise-enesest peaks pildid kõik õiged olema, aga paremad võiksid mõned olla küll. Lõpetasin just selle teema korrigeerimise ja hakkan täna kodulehe versiooni uuendama. Ära kaovad need mudelite tabelid ja mudelite jutt tuleb prototüübi tabeli juurde. Asi selles, et nii on lihtsam teha Responsive-versiooni (näed kõike seda ka nutitelefonis). Iga tabel vajab selle jaoks täiendava koodirea lisamist (käsitsi).

Et Foorumisse jõuan nüüd vaid korra nädalas, siis tee pildipakkumised minu e-posti (sinna vaatan paar korda päevas).

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.200 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum