Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Varsti (15 juuni 2019) 15.06.2019 20:36 #1612

  • admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Postitusi: 620
  • Sind on tänatud: 55
Tere üle pika aja. Veebilehe uuendamine on liikunud kogu selle aja, aga küll kraavi, sohu, bambusesse ja mujale, aga lõpuks siis ka õiges suunas. Kooliaasta on lõppenud - peas ja ka reality on vaba aega ja ruumi ning saan veidi rohkem asjaga tegeleda. Kui kõik klapib, panen lingi piilumiseks avalehele veel enne järgmisi kroonupühi üles.


Vaikus eetris polnud juhuslik - ma lihtsalt ei tahtnud iga olukorra muutust avalikuks teadaandeks teha. Väljaspoolt vaadates oleks see olnud tõmblemine. Uus leht tuleb ikka selles vana süsteemiga ehk joomla-ga. Wordpress osutus juba esimesel katsel kasutamiskõlbmatuks. Selle kodulehe artiklite hulk ja eripära ei sobi kokku Wordpressi loogika ja ülesehitusega. Tarkvara tahtsin vahetada ma seepärast, et ei leidnud hetkel professionaalset IT-meest, kes aitaks probleeme lahendada ja viiks kurssi kohati täielikult muutunud rakendustega. Õnne peab muidugi ka natuke olema, ja see et ma räägin lehe uuendamisest kindlal toonil, on selge märk õnne olemasolust. Niisiis on mul olemas tark ja tubli IT-mees, kes alustas tarkvara vigade parandamisest (need olid eelmise IT-geeniuse tehtud). Mõne asja viimine kokku uue aja nõudmistega on päris keeruline, aga proovime ära lahendada. Kogu selle ülemaailmse tarkvara jama taga on vidin nimega nutitelefon. Selleks, et telefoniga saaks vaadata ka asju samamoodi kui suurel ekraanil, peavad kõik materjalid olema Responsive. Vahel on see väga keeruline, kui mitte isegi võimatu, aga uus leht tuleb.


Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Traatsaba

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.046 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum