Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Uus algus 25 märts 2019 25.03.2019 15:48 #1596

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 33
Tere.

Minu optimism veebilehe uuendamisest praeguse tarkvara ja endise meeskonnaga sulas ää nagu kevadine jää. Mitte midagi ei jää järele. Pikemalt teen sellest jutu koduka avalehele. Praegune segadus oli seotud majutaja vahetusega ja midagi olulist jäi tööde tegemise ajal kellelgi kahe silma vahele. Nüüd on kõik korras.

Foorumi tulevik on selline, et enamus pildimaterjalist kavatsen teha nö mälestuste albumitena uuendatud lehele ning jutud peaks algama uues foorumis siis uuesti. Foorumi vahetamine jääb päris uuendamistööde lõppu ehk vast sügise peale.

Sel nädalal kavatsen teha esimest tutvust uue tarkvaraga ja jätkan artiklite värskendamist - vanu versioone üles ei pane. Rakvere sõidu jätan seetõttu vahele, kuigi üritus on minu jaoks sümboolne - seal mängisin oma esimesed mängud mudelraudteega ja lõpetasin keskkooli. Veebileht on hetkel olulisem. Tervitan kõiki.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Traatsaba

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.186 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum