Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

25 detsember 2015 - Jõulujutlus 24.12.2014 23:43 #142

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 33
Kõht on head ja paremat täis, kingid käes ja telekas hakkab ära tüütama - mõned rahulikud tunnid internetis on just see mida vaja. Mul on hea meel, et ka minu koduleht ja foorum Teie valikust välja ei jäänud. Kui ma oleks teadnud, et foorum kogu ettevõtmisele uue hingamise annab, oleks juba varem algust teinud. Tagasiside ja teemaarendused on palju asju minu kahe kõrva vahelisel alal paika nihutanud. Näen päris selgelt uuendusi ja täiendusi, mida järgmisel aastal võiks kavandama hakata.

Erinevalt rahvatantsust (autorid on alati teada), on mudelraudteealased teadmised kollektiivne looming. Ka raamatutes ja klippides näidatud asjad on sageli kellegi teise varasema idee edasiarendus. Minu poolt üles pandud materjalid toetuvad samuti sadade hobikaaslaste avastustele ja üleskirjutatud materjalidele. Koos Teiega, kes Te foorumile oma postitusi teete, täieneb pilt ja teadmiste kogus veelgi. Tänud kõigile.

Täpsustamine ja vigade parandamine on tänuväärsed asjad, sest mäng käib ikkagi lõpptulemuse peale (võimalikult tõesed algandmed oma eesmärkide täitmiseks). Siinkohal tahan tuua nimeliselt välja oma abistajad ja vigade parandajad.

Peeter Klaus. Ilma tema täpsustuste ja teadmisteta oleks pärisraudteed puudutavad lood täis uskumatuid vigu ja valeandmeid. Ka mudelraudtee värkides on Peeter mind palju aidanud - leidnud mõned mudelid, mis mul kahe silma vahele jäid või ka kasulik info Vene ja Läti mudelimeistrite kohta. ka tema huvitavad lood maailma auruveduritest (käsikirjas) on silmaringi tublisti avardanud.

Aimar Jukkum. See mees ei tea mudelraudteest mitte kui midagi, selle eest on kõva käsi Joomla (veebilehe ja foorumi tarkvara) seadistamisel. Kohati läheb IT nii spetsiifiliseks, et tekib valik - kas Joomla või mudelraudtee. Mul läks õnneks - kirjutan mudelraudtee teemadel edasi.

Soobel . Temale olen tänu võlgu aktiivse osalemise eest foorumis. Algas see kohe esimestel nädalatel ja ka täna, vahetult enne selle loo kirjutamist, lugesin tema värsket postitust. Sealt tuleb veel palju toredaid ja üllatavaid lugusid.

Ellak. Tema tulek foorumisse oli tõeliselt meeldiv üllatus ja hetkel ongi tema maketi ehitamise teema konkurentsitult kõige rohkem postitusi täis. Ka minu jaoks on teema põnev ja samas ka õpetlik. Ei ole mingit kahtlust, et tulevikus teen korralikult lahti kirjutatud lood algajatele ja need tuginevad kirjavahetusele Ellakuga.

Traatsaba. Aktiivne suhtlemine on alles paar päeva vana, aga selle eest tulemuslik. Mitmed minu elektri teemaga seotud apsud saavad paranduse ja lisandunud on ka uus maketi ehitamise seeria.

Tänud ka kasutajatele muhedik ja vana, kelle postitused on foorumit rikastanud. Ootan teilt mõlemalt kindlasti lisa.

Need, kes sel aastal veel oma lugusid foorumisse üles ei pannud, saavad selle vea järgmisel aastal ära parandada. Üks häda tuleb siis sellega juurde kah - oma abimeeste ja aktiivsete foorumlaste nimeline üleslugemine läheb vist liiga pikaks.

Soovin ilusat jõuluaega kõigile, kes kirjutava, joonistavad või lihtsalt loevad ja vaatavad. Foorum on avatud ka pühade aeg ning ka kodulehele loodan veel sel aastal midagi lisada.

Olge mõnusad.

Rongimees Einar.
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.197 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum