Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA: 16 mai 2018 - olulised teated

16 mai 2018 - olulised teated 16.05.2018 13:57 #1420

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 32
Tere.

Nüüd on kohe mitu asja, mis foorumi tööga seotud. Mõni aeg tagasi võttis majutaja kasutusele uue serveri ja see tõi kaasa probleemid piltide üles laadimisega. Uus server nõuab hoopis teistsuguseid lahendusi (tarkvara ja protokoll) ning foorumi tarkvara muudatuste tegemine ning kokku häälestamine võtab aega. Esialgse prognoosi kohaselt peaks kõik vajalikud toimingud olema tehtud pühapäeva õhtuks (nagu postitustest näha, on esimesed pildid juba täna kohale jõudnud).

Teine suur muudatus on seotud foorumi liikmeks registreerimisega. Spämmirobotite agressiivsus on enneolematu (196 tk tunnis ehk 7500tk nädalavahetusel). Ainuke viis nende vastu võidelda, on tuua konto loomine minu ehk siis administraatori kätte. Seega - kõigepealt kiri minu e-posti, kus kirjas nimi, kasutaja nimi, veebiaadress ja kontakttelefon (automaatselt läheb avalikustamisele ainult kasutaja nimi). Uue omaniku andmed sisestan kasutajate listi juba mina (kuidas käib parooli kehtestamine, seda pean veel üle uurima).

Kui mäletate lugu "Aasta 2018 mudelraudteel", siis seal oli juttu ka natuke kummalisest kodulehest aadressil 750mm.ru - sisselogimise koht oli, konto loomise koht aga puudus. Nüüd, mõned kuud hiljem, on Rongimehe foorum täpselt samasugune (ei kommentaari).

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Traatsaba

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.170 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum