Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

3 mai 2018 - näpuotsaga 03.05.2018 21:02 #1402

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 33
Tere üle pika aja sellel veerul. Kirjutan siis, kui midagi olulist öelda on ja praegu oleks teemaks foorumi seadistused. Ma ei tea, kas piltide üleslaadimine sai korda ja kas on veel mingeid tõrkeid, sest admini poolelt ma neid ei näe. Kirjutage mulle e-posti ja saame asjad korda. Muudatusi seadistustes on olnud viimasel ajal palju. Kõigepealt vahetas serveri välja majutaja ja siit tulid mõned muudatused. Seejärel võtsid foorumi ja kodulehe sihikule vene häkkerid ja õpetasid oma robotid libakasutajaid looma. Rekord jäi eelmisesse nädalasse - 1070 võltskannet 24 tunni jooksul !?! Need kõik tuli kustutada nii kasutajate listist kui ka e-postist, kuhu tulid teated väljamõeldud veebiaadresside kohta. Seega siis minu jaoks oli rekord 2140 kustutamist 24 tunni jooksul. Jällegi tuli teha seadistusi ümber ja nüüd on minu teada foorum nähtav ainult registreeritud kasutajatele. Mõnes mõttes on muidugi tuline kahju, sest lugejate ring aheneb tohutult, aga nende vene häkkerite vastu hetkel ka teistmoodi ei saa. Mõned foorumlased jagavad oma töödest pilte Facebook´i vahendusel ja see on päris hea mõte - oma kätetööd peabki võimalikult paljudele näitama ja näoraamat on igal juhul paremini kaitstud, kui foorumid.

Kirjutage siis asjadest, mis häirivad, aga mina ise siit eesriide tagant ei näe.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

3 mai 2018 - näpuotsaga 06.05.2018 08:44 #1403

• tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Sind on tänatud: 48
Onju paljudel saitidel nn "ma ei ole robot" lisand, kuhu tuleb linnuke panna- kas seda ei saa siin kasutada vaatajaskonnta suurendamiseks? Proovisin just fotosid teemasse lisada aga peale tekst muud üles ei lae. Lisaks soovisin vahetada avatari pilti ja ka sinna ei saa laadida uut fotot, lisaks ka endine avatar
on nüüd kustutatud.
GE veeremi fänn

Viimane muutmine: lisas tunturi.

3 mai 2018 - näpuotsaga 07.05.2018 09:36 #1406

• tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Sind on tänatud: 48
Või keelata liitumine online süsteemis ja lubada ainult adminni(de)l seda teha. Põhiline on see et säiliks kõikidele külastajatele foorumi jälgimise võimalus.
GE veeremi fänn

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.177 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum