Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

22 aprill 2017 - lootusrikkalt lootusesse 21.04.2017 21:49 #1033

  • admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Postitusi: 615
  • Sind on tänatud: 53
Eelmine kord (11 veebruar) kirjutasin katsest tellida Saksamaalt üks mudelraudtee elektri-teemaline raamat. Paar nädalat tagasi sain Krisostomuselt teate, et vaatamata korduvatele katsetele, pole tarnija vastanud ning tellimus tühistatakse. Minu kommentaar selle peale on, et millal enne on riiulifirmad vastanud?

Kui Te arvate, et olen paadunud pessimist, siis Te eksite. Leidsin ühest Saksa portaalist eelreklaami uuele ilmuvale samateemalisele raamatule. Pärast seda leidis selle raamatu reklaam mind üles igalt poolt, kus reklaamiruumi pakuti. Ilmumistähtajaks oli märgitud 19 aprill 2017. Tellisin siis selle raamatu varakult ära. 19 aprillil ei juhtunud muud, kui et raamatu reklaam oli äkitselt kadunud. Eile oli asja Krisostomuse poodi ja uurisin ka selle raamatukese kohta. Selgus, et pole veel ilmunud. Tund aega tagasi otsisin infot juba ise internetist (selle agressiivse reklaamija kodulehelt). Lõpuks ka leidsin. Asus teine nimistus kusagil viienda kümne lõpus ja ilmumistähtajaks oli nüüd märgitud 15 veebruar 2018. Ma vist ei kommenteeri.

Mõni sõna ka robotite mässust. See on siis selline olukord, kus arvutitarkvara hakkab omapäi mingeid otsuseid vastu võtma ja tulemuseks paras segadus. Selle foorumi probleem tuli ilmsiks meie uue liikme mty konto loomisega. Mingitel teadmata asjaoludel oli tema sisestatud andmed sattunud listi, mida mina ise ei näe, ega tea isegi selle olemasolust. mty ei saanud sisse logida ja mina ei mõistnud teda aidata. Küll pääses tagatuppa IT-mees ja korrastas asja ära. mty oli tubli ja teatas kohe probleemist. See ongi jutu iva, et kui midagi tehniliselt ei klapi, siis andke mulle meili peale teada - koos IT-poisiga saame asjad jutti.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Traatsaba

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.401 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum