Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongimees Einari jutunurk
Kui rongimees.ee on raamat, siis minu jutunurk foorumis on nädalakiri. Seda raamatut täiendan mõned korrad aastas ja uudiste edastamiseks jääb sellest väheks. Palju väikseid aga huvitavaid asju jääb hoopiski kirja panemata. Foorumisse postitamine on kordades lihtsam artikli üleslaadimisest veebilehele. Kasutan selle uue võimaluse rõõmuga ära. Loomulikult on jutunurk kommentaatoritele avatud, aga uusi alateemasid kasutajad siia lisada ei saa.

Rongimees Einar
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

11. veebruar 2017 - on lootust 10.02.2017 22:26 #966

• admin
  • admin avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 33
Peaksite ehk mäletama, et olen mitu korda juttu teinud uue elektri ja elektroonika teemalise kirjanduse muretsemisest Krisostomuse kaudu. Seni on kõik katsed luhtunud. Esiteks on selliseid raamatukesi ilmumisplaanis imevähe. Teiseks - need jäävadki ilmumata, sest mingil müstilisel põhjusel raamatu väljaandmine tühistatakse vahetult enne tähtaega.

Otsisin seekord hoopis muusikakirjandust, aga põikasin korraks ka teema "Modellbahn" juurde. Üllatus-üllatus; leidsin raamatu "Modellbahn BauPraxis: Elektrotehnik - Elektronik", mis oli juba ka ilmunud. Nüüd polnud enam midagi mõelda, otseteed ostukorvi. Järgmisel päeval ...

Järgmisel päeval tuli Krisostomuselt meil, et kahjuks nimetatud raamatut (hinnaga 17.41 EUR) kirjastuse laos enam pole, küll aga on võimalik saada raamat edasimüüja käest hinnaga 29.66 EUR.

Vastasin Krisostomusele, et võtan siiski ära ja sain nende saadetud vastusest teada, et mingite tunnuste järgi otsustades on see raamat hoopis mingi perioodika eriväljaanne.

Vandenõuteooriate väljamõtlemine minu hobide hulka ei kuulu, aga midagi imelikku on siin küll. Ikkagi see juba reegliks kujunenud ilmumiste tühistamine. Keegi ilmselt kavaldas üle ja serveeris raamatu perioodika egiidi alla. Nüüd jäi vastastel teha vaid üks käik - kogu partii välja osta ja siis korralik hind soolata. Kelle huvides ja miks selline jaburdus toimub?

Loodan et see raamat ikka Tartusse jõuab. Huvipakkuvat on muidugi üksjagu. Kui suured on muutused võrreldes 30-aasta taguste aegadega (sealt pärineb minu olemasolev kirjandus) ja mis sõjasaladust küll ikkagi varjata püütakse. Niisiis on järgmise kirjatüki teema etteteada.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

11. veebruar 2017 - on lootust 11.02.2017 06:37 #967

• Pursui
  • Pursui avatar
  • Pole saidil
  • Noor foorumlane
  • Noor foorumlane
  • Sind on tänatud: 3
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Traatsaba

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.185 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum