Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongide mudelid

Mudel ja prototüüp, tehnilised küsimused, dekoodrid, soundi- ja aurugeneraatorid, dekoodrite seadistamine ehk CV, kollektsioon.
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Laupäeval koos isaga 23.11.2022 19:47 #2484

• Ivar S.
  • Ivar S. avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Sind on tänatud: 35
Kujutletav situatsioon: Laupäev, pereisa mängib oma kallite mudelrongidega. Poisid, üks viiene, teine kuuene, vaatavad vesise suuga pealt - tahaks ju ka mängida, aga isa ei luba oma mängukanne isegi sõrmeotsaga puutuda... Mis on ka mõistetav sest vedurite ja vagunite hinnad on kohati üle mõistuse kõrged ja ega mehhaaniline vastupidavus välisteguritele (lapsekäsi näiteks) ka just teab mis pole.

Piko on toonud turule toote või õigemini tootesarja mis võimaldab isadel-poegadel koos mudelraudeest rõõmu tunda

Suht robustne platvormvagun millel tavapärase pealisehitise asemel on hoopis Lego plaat.
www.piko-shop.de/en/artikel/building-block-car-35497.html
Saadaval on ka stardikomplekt. www.piko-shop.de/en/artikel/starter-set-....-railbed-36828.html
Sama ka G-mõõtkavas.
www.piko-shop.de/en/artikel/building-block-car-35497.html
www.piko-shop.de/en/artikel/freight-buil...y-powered-35654.html
Lego-klotsid tuleb küll eraldi soetada - neid kaasas ei ole.

Niipalju kui ma seda vagunit katsetasin, kannatab asi küllaltki karmi kohtlemist - panin vannitoakaalule ja proovisin käega puruks vajutada. Kuivõrd mu eesmärk siiski ei olnud
vagunit päriselt ära lõhkuda, jätsin ma vajutamise 11 kg juures järele. Ka laualt mahakukkumise (see ei olnud tahtlik) elas vagun ilusti üle.
Kui nüüd vigu just otsida, siis puhvrid kipuvad ära tulema üsna lihtsalt, aga seda saab väikese liimitilga abil ilmselt parandada.

Piirid seab vaid fantaasia

see peaks teoreetiliselt endast kujutama suuremat taraan-tüüpi lumesahka

ja see peaks idee järgi olema raskeveo platvorm
Koledad ja veel koledamad h0 elektrivedurid; ČSD; Piko SmartControl, ESU ECoS2.1
Pühakirjas seisab: "Palehigis pead sina oma igapäevase mudelraudtee nimel rügama!"
Lisatud failid:
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: admin

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas Ivar S..
  • Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.068 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum