Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Rongide mudelid

Mudel ja prototüüp, tehnilised küsimused, dekoodrid, soundi- ja aurugeneraatorid, dekoodrite seadistamine ehk CV, kollektsioon.
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Bachmanni või Paragoni rongid 17.03.2018 15:39 #1320

  • toomasherp
  • toomasherp avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Kogemustega foorumlane
  • Kogemustega foorumlane
  • Postitusi: 77
  • Sind on tänatud: 16
Ma olen suvepuhkuse ajal palju maal ja mõtlesin, et vahva oleks seal arendada üht väikest maketti. Seal võiksid sõita USA Bachmanni või Paragoni rongid. Kas siis paar päris vanat, 19. sajandi teise poole rongi või paar 20nda sajandi diislit, 1960-1980. Oleks siis puhas Ameerika temaatika. Mõtlesin maal maketi tegemisele seetõttu, et mul on seal aega. Kuna ma kodus Tallinnas ehitataval kasutan UK ronge, siis huvitav oleks maal olles kasutada hoopis mingi muu maa ronge. Ja USA rongid paistavad olema huvitavad, erinedes kujult UK rongidest. Ma ei ole näinud, millised on Paragoni raudteed, aga Bachmanni omad on küll Hornby (mul on Hornby rongid ja raudteed) raudteedest väheke erinevad, nagu fotodelt ja videotel näinud olen.

Kas kellegil siin foorumis on Bachmanni või Paragoniga kogemusi? Kumma rongid on paremad. Suurus oleks HO.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas toomasherp.

Bachmanni või Paragoni rongid 19.03.2018 06:59 #1321

  • mty
  • mty avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 162
  • Sind on tänatud: 18
kyll ohvtopik aga minu 2 kopikat -

'kiire ja v2ike' suvekodu-makett tee v2iksemas skaalas(n, tt v6i z n2iteks), saab rutem valmis ja tekitab v2ikese pinna peale rohkem elu, mis ei j22 ehk kyll nii detailne...


teine skaala on p6nevam vahelduse m6ttes ka, muidugi...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Bachmanni või Paragoni rongid 19.03.2018 09:32 #1322

  • toomasherp
  • toomasherp avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Kogemustega foorumlane
  • Kogemustega foorumlane
  • Postitusi: 77
  • Sind on tänatud: 16
See on õige küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Bachmanni või Paragoni rongid 20.03.2018 21:19 #1323

  • tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 365
  • Sind on tänatud: 50
Bachmann (Spectrum) jäta soetamata,vankritel liivatorusid pole, DCC pistikut pole, puhvrituled ainult näilised ilma valgustuseta.Paragon on misasi mudelivalmistamises? Minuteada on tegemist DCC helidekooderite brändiga mis on BLI (Broadway Limited) mudelitel, milledel pisideteilid in plastikust ja näevad ebanormaalselt jämedad välja. Vanadest tegijatest on Atlas Silver hea, samuti Athearn, uutest aga Intermountain ja Rivet Counter, mis on täiesti uus tase mudelite pisidetailidesse viimisel.Sinna allapoole jäävad Walthers, mis aga valmistab väga häid vaguniveeremit ja taristuobjekte.Kato on hea, kuigi pisidetaile vähe, aga suht kallis. Rivarossi on ka uut tõusu alustanud, nende GE U25 ja U28 omavad ka juba pöörlevaid pukse vankritel ja ESU helidekoodreid.Soovitan just viimast kuna GE U seeria veduri saad koos heliga kätte 120USD eest hästi otsides koos saatmisega + eesti maksud.
GE ja EMD veeremi fänn
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: admin

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas tunturi.

Bachmanni või Paragoni rongid 30.03.2018 16:00 #1347

  • toomasherp
  • toomasherp avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Kogemustega foorumlane
  • Kogemustega foorumlane
  • Postitusi: 77
  • Sind on tänatud: 16
Ma sellepärast Bahmanni kohta küsisin, kuna mõtlesin, et mu maal olevaks ameerikateemaliseks stardikomplektiks võiks olla see :) Sel on mõnus vanaaegne vedur, kuigi ma teen selle ilmselt reisirongiks. Hangin talle selle ajastu reisijatevagunid.

Info rongist: This digitally controlled train set with sound features:
• DCC sound-equipped 2-6-0 steam locomotive with tender and operating headlight
• gondola
• quad hopper
• off-center caboose
• E-Z Command® Control Center with wall pack and speed controller
• body-mounted E-Z Mate® couplers
• 56" x 38" oval of snap-fit nickel silver E-Z Track® including 12 pieces of curved track, 3 pieces of straight track, and 1 plug-in terminal rerailer
• illustrated instruction manual



Muidugi on võib-olla mõtekam osta juba eraldi vedur ja vagunid ning muu (rööpad ja controller).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas toomasherp.

Bachmanni või Paragoni rongid 31.03.2018 09:37 #1350

  • tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 365
  • Sind on tänatud: 50
Valik sulle- kas Piko Junior või Piko Expert.See Bachmanni sound omab tühikäiku, kiirusel muutuvat loop sagedust, lülitatavat valgustust ja pasun ning kell.Lisaks ei saa soundi välja lülitada.(ise hädas rumalast peast soetatud kahe Bachmanni veduriga). Vagunid on plastist, st. kerged, sabakonduktori vagunil klaasid puudu.Palju raha kusitakse selle krempli eest?
GE ja EMD veeremi fänn

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Bachmanni või Paragoni rongid 31.03.2018 22:15 #1354

  • admin
  • admin avatar
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Postitusi: 615
  • Sind on tänatud: 53
Väike möödarääkimine on vist õhus - toomasherp´i kollektsiooni mõõtkava on Briti OO (1:76, 16,5mm) ja seega sobivad Euroopa kraamist ainult rööpad ja elektroonika.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Bachmanni või Paragoni rongid 01.04.2018 05:08 #1355

  • mty
  • mty avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 162
  • Sind on tänatud: 18
jutt k2ib teisest maketist...t6si, m66tkava pole eraldi v2lja toodud...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.073 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum