Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Reisimuljed

Raudteelt ja mudelraudteelt nii sõnas kui pildis.
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA: Mudelraudtee kaupluse külastamine Saksamaal

Mudelraudtee kaupluse külastamine Saksamaal 16.09.2019 09:37 #1663

• toomasherp
  • toomasherp avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Kogemustega foorumlane
  • Kogemustega foorumlane
  • Sind on tänatud: 13
Käisin nädalavahetusel Saksamaal ühel messil ja mõtlesin, et võiks muuhulgas külastada ka mingit mudelraudtee kauplust. Ei ole varem Saksamaal mudelraudtee kauplusi külastanud ja ma olen vaid ühe korra olnud enne seda reisi Saksamaal.

Mess (Terraristika Hamm: roomajate, -kahepaiksete ja ämblikute müügimess), mida plaanisin külastada, pidi toimuma Hollandi kõrval asuvas linnas nimega Hamm (asub Põhja-Reini-Vestfaali Liidumaal, elanikke umbes 180 000). Pidin jõudma koos 3 reisikaaslasega Hammi messile eelneva päeva õhtuks ning umbes 17.00-i paiku olimegi kohal.

Ma olin juba sõidu ajal otsinud internetist infot mudelraudtee kaupluste kohta Hammis ja paistis, et neid on seal kolm. Kui me jõudsime Hammi, siis paistis, et kõige lähem neist poodidest on Modellbahn Treff. See oli aadressil Schillerstraße 3 ning pidi olema avatud kuni 19.00-i. Minna oli Google Maps järgi umbes 1,2 km. Jõudsin poe ukse taha kell 17.41 ja vaat kus lops, pood oli seest pime ja uks lukus, ehkki oleks pidanud olema avatud kuni 19.00-i. Olin mõned minutid veel poe juures ja otsisin, et äkki on jäetud mingi märkus kusagile, a la "Olen ära 15 minutit" või midagi sellist. Aga ei midagi. Jäigi mul seekord minu esimene mudelraudtee kauplus Saksamaal külastamata. Ehk järgmine kord õnnestub.

Mudelraudtee kauplus Modellbahn Treff

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas toomasherp.

Mudelraudtee kaupluse külastamine Saksamaal 16.09.2019 10:44 #1664

• Soobel
  • Soobel avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Sind on tänatud: 42
Minul läks märksa paremini. Otsisin Berliinist poodi, kus müüakse ka pruugitud mudeleid ja jõudsin Rudowi linnaossa: www.modellbahneninberlin.de/
Sõjaeelne reisirong sai kolm vagunit pikendust, peale selle sai Ponyville meetrijagu hekke ja kolm laternaposti.
Teise poega nii hästi ei läinud: jahtisin Google kaudu Tilligi ja Bushi müüjaid ja sõelale jäi üks mänguasjamüügi kett. Müüs nii Tilligit kui Bushi, aga mitte H0 pööranguid ja mitte neid lilli, mida ma otsisin. Vähemalt sain prooviks Bushi aerosool-liimi. Maksis pisut palju ja katsetanud veel ei ole. Loodan, et on hea lahendus punutud traadi tehnikaga puudele lehestiku liimimisel.
Lisatud failid:

Mudelraudtee kaupluse külastamine Saksamaal 16.09.2019 11:03 #1665

• toomasherp
  • toomasherp avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Kogemustega foorumlane
  • Kogemustega foorumlane
  • Sind on tänatud: 13
Kui pikalt sa olid Saksamaal? Ma olin jah suhteliselt lühikest aega Saksamaal ja mudelraudtee poodide otsimiseks jäi liiga vähe aega. Õige oleks mul olnud paar päeva varem tulla Hammi. Aga põhiline aeg kulus kiirteel sõitmisele.

Mudelraudtee kaupluse külastamine Saksamaal 16.09.2019 19:07 #1666

• Soobel
  • Soobel avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Sind on tänatud: 42
Kaks ööd. Kah oli kiire andmine, Hommikul üle poola piiri Muskausse, sealne aurusõit, siis öö Berliinis poodlemisega õhtul ja hommikul, sealt edasi Rügenile. Siis pikim etapp Rügen-Suwalki, kõva sõitmine oli. Juuli kuumaga.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.133 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum