Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Raam, maastik ja taristu

Raami ehitamine, materjalid, alusmaastik, maastik, kattematerjalid, teed ja tänavad, linn ja küla, hooned, ehitised, rajatised, tehnoseadmed, lisavidinad.
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA: Teekatte märgistus.

Teekatte märgistus. 27.03.2018 06:58 #1336

• strohher
  • strohher avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Uus foorumlane
  • Uus foorumlane
  • Sind on tänatud: 0
Kui HO skaalal oleks kaherealise asfaldist tee laius 7cm, siis millises suuruses peaks olema teekatte märgistus? Katkendjoon keskel peaks olema milliste mõõtudega? Äärejooned on vist laiuselt samad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Teekatte märgistus. 27.03.2018 22:01 #1338

• admin
  • admin avatar
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 32
See on kujundaja maitse küsimus. reeglina tuleb väga võikesed detailid (sh ka teede markeering) teha veidi suuremana, kui mõõtkava järgi arvutades välja annaks. Inimese silm armastab moonutusi - täpse, aga peene joone korral "nagu päris" äratundmist ei teki. Seega, katseta algul mingil katselapil.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Teekatte märgistus. 28.03.2018 05:13 #1341

• strohher
  • strohher avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Uus foorumlane
  • Uus foorumlane
  • Sind on tänatud: 0
Selge. Aitäh selgitamast. Küsiks kohe juurde, kuidas te muidu parima asfaldi kokku keevitate? Aluspind aluspinnaks, aga segades värve valge must on tulemuseks hall või must-hall, mis pole kuidagi loomulik. Lisasin ka tsipa brunt amberit(oli vist) aga kasu polnud sellestki.

Teekatte märgistus. 28.03.2018 05:35 #1342

• mty
  • mty avatar
  • Eemal
  • Spetsialistist foorumlane
  • Spetsialistist foorumlane
  • Sind on tänatud: 15
asfaldil ja asfaldil on vahe - kui ma lasnagorski kylavahet2navaid vaatan siis v2rvus on helehall, v2rske euroraha-maantee on suht must...v6ta nyyd kinni miske see '6ige asfalt' on...

mina tegin erinevatest hallidest, mustast ja kollasest oma segu, sai linnat2nava-asfalt...

Teekatte märgistus. 28.03.2018 12:58 #1344

• Soobel
  • Soobel avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Sind on tänatud: 43
Õnneks on võrk täis aerofotosid, kust šnitti võtta, ma kavatsen seaaltkandist tooni püüda.

Teekatte märgistus. 28.03.2018 19:16 #1345

• tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Sind on tänatud: 48
ostsin selle pealekleebitava teede joonte komplekti- seal kõik mõõtkavas. (kuigi suht kehva peale pressida)
GE veeremi fänn

Teekatte märgistus. 28.03.2018 20:59 #1346

• admin
  • admin avatar
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 32
Asfaldivärvi (mitu erinevat tooni) kokku segamine ise on hea mõte ja värvitoone võiks segus olla rohkemgi. Näpuotsaga tumesinist või lillat annaks jumet juurde küll.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.182 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum