Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Minu makett

Idee ja teostus, küsimused, soovitused, kommentaarid, maketiehitaja päevik.
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA: Ivar S. moodulmakett

Ivar S. moodulmakett 31.08.2019 10:04 #1625

• Ivar S.
  • Ivar S. avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Noor foorumlane
  • Noor foorumlane
  • Sind on tänatud: 1
Võib-olla et ma alustan teemaga natuke vara sest reaalse maketiehituseni pole ma praeguseks veel jõudnud. Niiöelda "Materjali kokkuajamise staadium." On kavas ehitada 8 mooduliga Soobel-tüüpi makett mis siis koosneks neljast 1200x600 ja neljast 600x600 moodulist. Maketile tuleks 3 täisringi raudteed pluss üks üle kahe 1200 mooduli ulatuv pealepanemis/programmeerimistee, otsakurvid oleks (Piko) R3, R2 ja R1. Kõik rajad tulevad eraldi sisse-välja ja analoogiks või digitaalseks lülitatavad. Pöörangute juhtimine tuleb digitaalne. Maketi mõlemasse otsa tulevad ka otsesõidud. Rööbasteks Piko A-Gleis ja Tilligi h0/h0e. Juhtimiseks Piko SmartControl ja 4 Piko stardikatega kaasas olevat analoogkontrollerit. Erilist maastikku ma tõenäoliselt rajama ei hakka, pigem jätan laua suhteliselt lagedaks et kasvõi näiteks Minimaailmal oleks koht kus saaks suuremal hulgal veeremit eksponeerida. Miinimumplaaniks on hetkel saada laud "sõitma" 2020a. Minimaailmaks.
Koledad ja veel koledamad h0 elektrivedurid; ČSD; Piko SmartControl
Pühakirjas seisab: "Palehigis pead sina oma igapäevase mudelraudtee nimel rügama!"

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.196 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum