Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Kogukond Eestis
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Mudelraudtee teemalise almanahhi üllitamise mõtted 20.07.2020 17:10 #1863

• toomasherp
  • toomasherp avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Kogemustega foorumlane
  • Kogemustega foorumlane
  • Sind on tänatud: 16
Mul tekkis vahepeal üks mõte. Ma ei ole veel 100% kindel, kas see realiseerub, kuna rahaliselt ei tasu see nagunii ära. Aga ma olen mõelnud, et üllitaksin trükituna Eesti mudelraudtee teemalise almanahhi kas korra aastas või paari aasta tagant.
Ivaril on olnud äge makett, mida ta aeg-ajalt jälle osaliselt mahalammutab ja teeb sellest midagi teistsugust. Kõike seda, milline oli varasem makett, oleks lahe ka hiljem vaadata.
Soobelil on lahe makett. Väga vinge on soomusrong ja igasugu vagunid, mida ta ehitanud on.
Jne, jne. Kõike seda oleks tore kuidagi säilitada, et seda saaks vaadata ka 10 aasta pärast või 20 aasta pärast. Et see ei kaoks kusagile aegade hämarusse, mida mehed ehitanud on ja muidugi ka seda, milliseid vedureid, ronge ja vaguneid on makettidel sõidutatud Minimaailmal või Läti näitusel. Sellised mõtted.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas toomasherp.

Mudelraudtee teemalise almanahhi üllitamise mõtted 21.07.2020 21:29 #1864

• admin
  • admin avatar
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Sind on tänatud: 33
Ideel on jumet - Eesti mudelraudtee on täiesti olemas ja mingi trükitud märk selle kohta võiks ju ka olla. Arenda mõtet edasi ja leia kaasosalisi, kellega koos asi ära teha.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

• Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.203 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum