Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Igasugust
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

rongid.ee'ga kontakteerumine... 29.04.2017 18:27 #1043

  • mty
  • mty avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 168
  • Sind on tänatud: 23
on siinsetest keegi kursis, mis vahenditega selle neetud butiigiga yhendust saaks?...kodulehel olev telefon annab viganumbrivalimisel-laulu, kontaktvorm kodulehel ei ole juba kolm korda vastust toonud, meilile pole ka keegi reageerinud...

pakub huvi roco varuosade tellimine, juhuks kui kellelgi peaks "k2pp sees" olema teemas...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 01.05.2017 08:17 #1044

  • Soobel
  • Soobel avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 312
  • Sind on tänatud: 59
Hmm see sait kah pillid kotti pannud või???
Kurat mul oli karpide viisi lilli vaja.
Õnneks küll mitte nüüd ja kohe.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 01.05.2017 15:37 #1045

  • tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 366
  • Sind on tänatud: 50
Eile käisin saidil tilulilu vaatamas, midagi pole kotis. Miks saksast vidinaid ei telli? Kuigi just rongid.ee saidil paljud asjad saksa hindadega. Olen paar mudelimüüjat "ära kodustanud" s.t. ostan ilma e-bay ja paypali vahenduseta ja tasun pangaülekandega: 10-13% alenust garanteeritud.
GE ja EMD veeremi fänn

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 01.05.2017 16:50 #1047

  • mty
  • mty avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 168
  • Sind on tänatud: 23
sait on alles kyll, tellida saab ka...kas makstes ka asjad kohale j6uavad pole veel testitud...

saksast saab pmst 3st kohast tellida esimese kuugeldamisega, kahes pole eestisse transa hinda, kolmandas 13€ ehk pea pool juppide hinnast...roco lehel yks vajalik asi punane ehk ei saa tellida...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 01.05.2017 16:58 #1049

  • tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 366
  • Sind on tänatud: 50
tellinud pidevalt ja kõik jõuab kohale. Makstes pangaülekandega saad veel paar% alla ka, kaup tuleb pakiautomaati 2-4 EUR eest. Paaril korral on omanik Eestist ära olnud,siis nädalaga kohal. Saksast ka nädal kuni 10 päeva. Sakslased üldse hakanud DHL DPD süsteemi kasutama-pakk tuuakse küll mulle uksele aga 17 EUR standardhind. Usast saab veduri 22,5 USD. Lisaks transa hinda eestisse vaata versankost nach EU-sealt loed välja , kui aga ainult saksamaa sisene kaup,siis jah enamus ei saada kuigi küsida võib privas ja vastavad kijale ka.
GE ja EMD veeremi fänn

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 01.05.2017 17:09 #1051

  • mty
  • mty avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 168
  • Sind on tänatud: 23
ma olen ka KUNAGI tellinud, probleemideta k2tte saanud kauba jne, praegu on n2dal+ lihtsalt vaikus olnud...

saksa keel on poolenisti suus, internetis p2ris esimest p2eva ei seikle, k6ik on teada - lihtsalt keegi ei paku varuosi...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 02.05.2017 21:36 #1060

  • admin
  • admin avatar
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Postitusi: 621
  • Sind on tänatud: 56
mty nimetatud butiigi omanik on ametilt lendur ja peale Estonian Airi kuulsusetut lõppu on hoopis lätlaste palgal. Seega kahepaikne (natuke Eestis, natuke Lätis). Otsekontaktide saamine on tõesti veidi problemaatiline - välja kuulutatud telefoninumber ei toimi juba ammu ning e-kirjadele ei kipu ka alati kohe vastama. Samas, kui telefoniga jutule saad, toimetab kiiresti ja korralikult. Oma numbrid teeb soovi korral avalikuks muidugi ee-poe omanik ise. Seega võin toimiva numbri (kuidagi ma selle ju siiski leidsin) saata e-mailiga.

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 14.05.2017 05:51 #1067

  • mty
  • mty avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 168
  • Sind on tänatud: 23
lihtsalt infoks - kontakteerutud pole siiani...

telefoninumbrit ei vaja(tegu samaga ilmselt, mis krediidiinfos?), asi on pigem p6him6ttes...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 14.05.2017 12:02 #1069

  • tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 366
  • Sind on tänatud: 50
kas soetasid midagi ära ja raha õhus? Ja ma ei usu et pisike jubin saksast 15EUR-i saatmine ilma eranditeta. Kuigi neil levinud DHL saatmine, mis meile koduuksele tuleb, siis tegelikult seal kaalu järgi- kuni 500gr ca 6,50-10 EUR.kuni 1kg 14 EUr ja kuni 2kg 17 EUR.
GE ja EMD veeremi fänn

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 14.05.2017 15:49 #1071

  • mty
  • mty avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 168
  • Sind on tänatud: 23
ei, paanikat pole...st raha pole saatnud neile kuigi tellimuse tegin...

saksas ka keegi meilidele vastata ei taha, saatsin neile k6igile kysimuse et kas pisidetailid ka t6esti selliste transpordihindadega on aga vastuse sain yhest ainult...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 15.05.2017 15:55 #1072

  • tunturi
  • tunturi avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 366
  • Sind on tänatud: 50
me peaksimegi tegema siin koostööd euroopast tellimiste suhtes-kui on kellelgi soov tellida, siis andke siin teada jka ehk samalt pakkujalt keegi teine ka soovib midagi, siis juba kokkuhoid saatmiselt.tõsiselt ka mul ostukorvis palju asju mis ostmata kõrge saatmiskulu tõttu. 6EUR asja ei taha 17 EUR saatmiskuluga. kes ob sinu diiler, anna infot,vaatan pakkumiste listi üle.
GE ja EMD veeremi fänn

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

rongid.ee'ga kontakteerumine... 15.05.2017 16:09 #1073

  • mty
  • mty avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 168
  • Sind on tänatud: 23
praegu vaatasin modellbahnmarkt24.de aga paaris kohas oli veel vajalikke jubinaid..transa 13.50...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.082 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum