Viimased uudised ja tähelepanekud

Einar 2.413 märts 2018 on siis see päev, mil esimesed kirjasõnad üles laen. Kui jutukas ma siis seekord olen? Eelmisel aastal oli 2344 sõna, sel aastal 2819 sõna, ehk siis tervelt 475 sõna rohkem. Muidugi käib jutt artiklist "Aasta 2018 mudelraudteel" ja sõnu ei lugenud kokku mitte mina, vaid arvuti (õigus tühja-tähjaga tegeleda laieneb kõigile). Jutuviguri järgi saate isegi aru, et olen heas tujus. Seks korraks on siis jälle suur töö tehtud (tunnikese-paari haaval, pea kaks nädalat jutti). Eks see paljude kohtade läbivaatamine korraga ole mullegi huvitav ja kasulik. Igal aastal paistavad silma erinevad seosed ja arengud, ka selle aasta loos on omapära olemas.

Ei kao need rongide jm kallal nokitsemised siit ilmast kuhugi. See ongi vastukaal kiirustamisele, tagantsundimisele, majanduskasvule mis midagi ei kasvata, pidevale ja arutule uuendamisele jne.. Kusagil peab olema ka midagi rahulikku ja kus oled ise enda peremees oma tegudes ja valikutes. Juhtmeid ja muid juppe täis rongituba on seda kohe kindlasti.

Hetkel olen ennast aastalooga tühjaks kirjutanud ja seepärast pikka juttu ei tee. Mõned lühemad lood on lähiajal plaanis ja need saavad avalikuks foorumi lehekülgedel.

Järgmise kirjutamiseni.    

Rongimees Einar